Online UPS

DT-V Serisi

NECRON en iyi fiyat/kalite performansı ile UPS sektöründe yeni bir cihaz piyasa sürmektedir.

DT-V serisi 0.9 çıkış güç faktörü ile kritik uygulamalar için yüksek performans ve verimlilik sağlar.

DT-V serisi sahip olduğu mikro işlemci ile yüksek güvenilirlik sunmaktadır.

DT-V 1-3 kVA UPS’lerde şarj akımı  1-3, 5A, DTV 6-10 kVA UPS’lerde 1-2-4-6 A olarak ayarlanabilir.

Detaylı Bilgi
DT-VR Serisi

NECRON en iyi fiyat/kalite performansı ile DT-VR serisini sunmaktadır.

DT-VR serisi çok özel güç sistemleri için rack tipi olarak tasarlanmıştır. Dahili akü veya uzun süreli destek sağlamak için ekstra şarj ve harici akü kabiniyle birlikte sunulmaktadır. 

DT-VR 1-3 kVA UPS’lerde şarj akımı 1-3, 5A, DT-VR 6-10 kVA UPS’lerde 1-2-4-6 A olarak ayarlanabilir. 

Kullanıcılar bu sistemi kapsamlı ekranı ile yönetebilirler (kolay bir şekilde görüntüleme ve UPS statülerine geçiş).

Detaylı Bilgi
DT Serisi

DT Serisi Online Çift Çevrim UPS, DSP mikroişlemci ünitesi sayesinde ev, ofis, laboratuvar için en önemli kritik görevlerin üstesinden gelir ve gelişmiş güç koruması sağlar. 

Ayrıca kullanıcıya gerilim, yük, akım, ısı vb... değerlerini uzaktan kontrol ve izleme imkanı sunar. İstenilirse bu değerler için kullanıcı dostu LCD ekranı üzerinden gerekli ayarlamalar yapılabilir. LCD ekran ayrıca olay hafızasında hata ve olayları gösterir.

Detaylı Bilgi
DT-R Serisi

DT-R serisi, server kabinleri için tasarlanmış yüksek performanslı ürünlerdir.

DT-R serisi online çift çevrim UPS DT serisi ile aynı teknik özelliklere sahiptir, ayrıca  server kabinleri ve bilgi merkezleri için tasarlanmış 19”lik raf tipi kasası, küçük ve kompakt dizaynı ile gerekli güç korumasını sağlar. Ayrıca DT-R Serisi rakiplerine göre üstün olarak yüksek online mod verimi ve Akıllı Ekonomi Modu özelliklerini sunar. Rakipleri arasında ön sırada yerini korumaya devam eder.

Detaylı Bilgi
3DT-V Serisi

3DT-V Serisi Online Çift Çevrim UPS orta-seviyeli ofis uygulamalarını ve otomasyon, CT Tarama Görüntülemesi vb. gibi çeşitli sektörlerde kullanılan yüksek teknoloji uygulamaları desteklemek için tasarlanmıştır. Benzersiz özelliği ise girişinin üç faz çıkışının ise tek faz olmasıdır.

Ayrıca 3DT-V Serisinde DSP (Dijital İşaret İşleme) kontrollü mikroişlemciler sayesinde, girişteki dalgalanmalara verilen yanıt süresi kısaltılmıştır. Buna ek olarak, 3DT-V serisi dengesiz yüklere (Frekans, gerilim dalgalanması) karşı onu rakiplerinden ayıran özelliklerini kullanarak en iyi şekilde yanıt verir.

Detaylı Bilgi
3DT Serisi

3DT Serisi Online Çift Çevrim UPS orta-seviyeli ofis uygulamalarını ve otomasyon, CT Tarama Görüntülemesi vb. gibi çeşitli sektörlerde kullanılan yüksek teknoloji uygulamaları desteklemek için tasarlanmıştır. Benzersiz özelliği ise girişinin üç faz çıkışının ise tek faz olmasıdır.

Ayrıca 3DT Serisinde DSP (Dijital İşaret İşleme) kontrollü mikroişlemciler sayesinde, girişteki dalgalanmalara verilen yanıt süresi kısaltılmıştır. Buna ek olarak, 3DT serisi dengesiz yüklere (Frekans, gerilim dalgalanması) karşı onu rakiplerinden ayıran özelliklerini kullanarak en iyi şekilde yanıt verir.

Detaylı Bilgi