Line Interactive UPS

MBS Serisi

MBS serisi ürünler sıradışı çevre koşulları için tasarlanmış, line-intaraktif topolojiye sahip yüksek performanslı ürünlerdir. Şebeke geriliminin aşırı düşük veya yüksek olduğu dış ortamlarda dahili AVR fonksiyonu ile akü moduna geçmeden yükü beslemeye devam edebilir. Akü sıcaklık sensörü ile çalıştığı dış ortamda akü performansını sıcaklığa göre maximum düzeyde tutabilir. 

Dahili olarak sahip olduğu kuru kontaklar ile kullanıldığı uygulamanın olası sinyal taleplerini karşılar. -40 / +80 derece gibi sıradışı sıcaklıklarda; MOBESE, Güvenlik, iletişim ve trafik uygulamaları gibi dış ortam uygulamaları için mükemmel performans sağlar…

Detaylı Bilgi
K-JEN Serisi

Kombi cihazları günlük hayatın vazgeçilmezidir. Isıtma, sıcak su ihtiyacını karşılama bunlardan bazılarıdır. Kombilerin işlevlerine devam edebilmeleri için elektrik ve gaz ihtiyacının birlikte karşılanması gerekir. Bunlardan biri olmadığı zaman kombinizin çalışması kesintiye uğrar. Böyle bir durumda elektrikle ilgili sorunların çözümünü K-JEN cihazımıza bırakın.

K-JEN sizin günlük ihtiyacınızı karşılamanızı garanti ederken, kombiniz, kesinti olmadığı durumlarda elektrik enerjisindeki gerilim dalgalanmalarından, düşme ve yükselmelerden, kesintilerden etkilenmeyecektir. Yüksek kapasitedeki şarj kartı uzun süreli besleme ihtiyaçlarını karşılar. Onun sırrı mimarisinde gizlidir.

Detaylı Bilgi
T-JEN Serisi
  • 12/9 V Ayarlanabilir Çıkış
  • Aküden Başlatma
  • Derin Deşarj Koruması
  • AC Modda Otomatik Başlatma
  • Akü Düşük ve Aşırı Yük Uyarısı
  • Kısa Devre Koruması
  • Aküden Çalışmada, Hafif Yükte Otomatik Kapama (Opsiyonel)
Detaylı Bilgi
MDM Serisi

* Dahili Lityum - İyon Akü
* Mikroişlemci Kontrollü Tasarım
* Otomatik Çalışma
* Manuel Kapatma Anahtarı
* LED Gösterge
* Aşırı Yük, Kısa Devre, Aşırı Şarj ve Derin Deşarj Koruması

Detaylı Bilgi
K Serisi

Hayal edin, her sabah olduğu gibi mağazanızı açıyorsunuz ve ilk karşılaştığınız sahne: elektrik kesintisi. Uzaktan kontrol edilebilir K serisi kepenk UPS gününüzü kurtarır. Şebekenin olduğu durumlarda elektrik enerjisindeki gerilim dalgalanmalarından, düşme ve yükselmelerden, kesintilerden etkilenmeyecektir. 

K serisi şebekenizden sürekli olarak elektrik tüketmediği gibi sadece kumanda ile çalıştırıldığı zaman enerji tüketir. Olası elektrik kesintilerinden hiçbir şekilde etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. 

Elektrik tasarrufu sayesinde 4 günü aşan besleme süresine ulaşarak sizlere kesin çözüm sağlar.

Detaylı Bilgi
FR Serisi

Fighter; 650-850 VA güçlerinde hizmet sunar ve giriş seviyesinde güç koruması sağlar. Kompakt dizaynı sayesinde ev veya ofisinizde herhangi bir yere sığabilir. PC, modem, aydınlatma gibi önemli yükler için gerekli besleme süresini sağlar.

Yükünüz, şebekenin olduğu durumlarda elektrik enerjisindeki gerilim dalgalanmalarından, düşme ve yükselmelerden, kesintilerden etkilenmeyecektir. Düşük kullanım maliyeti sayesinde, Fighter işinizin kesintisiz şekilde yürütülmesine yardımcı olur.

Detaylı Bilgi
SP Serisi

Spidy; 1000-1500 -2000 VA güçlerinde hizmet sunar ve giriş seviyesinde güç koruması sağlar. Kompakt dizaynı sayesinde ev veya ofisinizde herhangi bir yere sığabilir. PC, server ve küçük ofis uygulamaları gibi önemli yükler için, enerji kesilmesi durumunda gerekli besleme süresini sağlar. 

Yükünüz, şebekenin olduğu durumlarda elektrik enerjisindeki gerilim dalgalanmalarından, düşme ve yükselmelerden, kesintilerden etkilenmeyecektir. Düşük kullanım maliyeti sayesinde, Spidy işinizin kesintisiz şekilde yürütülmesine yardımcı olur.

Detaylı Bilgi
LF Serisi

Necron tarafından tasarlanan LF Serisi UPS'ler önemli görevler üstlenir ve dokuz yaygın elektrik problemi karşısında asansör sistemleri için güvenli kullanımı garanti eder. Özellikle asansörlerin kontrol kartları üzerindeki acil kurtarma üniteleri için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Yükünüz, şebekenin olduğu durumlarda elektrik enerjisindeki gerilim dalgalanmalarından, düşme ve yükselmelerden, kesintilerden etkilenmeyecektir. Beklenmedik güç kayıplarında, asansörler kendi görevlerine devam edebilir ve insan hayatını tehdit eden tehlikeler önlenmiş olur.

Detaylı Bilgi