Endüstriyel UPS

HT Serisi
 • DSP kontrol teknolojisi
 • Aktif güç faktörü düzeltmesi (APFC), %99 a varan giriş güç faktörü
 • 0.9 çıkış güç faktörü özelliği
 • LCD+LED ekran, tuşlar yardımıyla çok fonksiyonlu işlemler,kullanıcı dostu arayüz 
 • Çift giriş özelliği 
 • 14/16/18/20 olarak değiştirilebilen esnek akü konfigürasyonu
 • Gelişmiş akü yönetimi,otomatik şarj kontrolü
 • Etkili yazılım ve donanım koruma fonksiyonları, güçlü arıza teşhis özelliği, çoklu geçmiş kaydı
 • Opsiyonel 6 üniteye kadar paralel çalışabilme özelliği
 • Opsiyonel RS485/SNMP/AS400 haberleşme portları ve SMS alarmları
 • ECO modda %98’e varan verim
 • Değişen yüke bağlı olarak otomatik değişen fan hızı
Detaylı Bilgi
HT-V Serisi

HT-V serisi online UPS 3 faz giriş-3 faz çıkış, ayarlanabilir akü adedi ve çift şebeke girişine sahip tasarımı ile göze çarpmaktadır.

HT-V serisi kesintisiz güç kaynağı DSP teknolojisi, aktif güç düzeltme faktörü, çift dönüşüm, vb. özelliklerine sahip her zaman daha iyi çıkış gerilimi, güç performansı ve güç kalitesi garantileyen mükemmel bir sistemdir.

Bunun dışında bütün istenilen parametreler LCD ekran sayesinde gözlenmiş olacak ve böylece tüm işlemler kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşecek.

Detaylı Bilgi
HT-C Serisi

HTC serisi Server/Data merkezleri, Finansal hizmetler, Güvenlik sistemleri, birçok Endüstriyel alanlarda ve yüksek hızlı DSP kontrollerle kritik uygulamalarda kullanılması için Necron tarafından marketlere girmiş çok sağlam, güvenilir, yüksek performanslı bir kesintisiz güç kaynağıdır. Modular temelli (stand-alone),  3 fazlı giriş/çıkış, IGBT modüllü doğrultucu ve inverter tasarımı ile bu tür uygulamalarda maksimum güvenilirlik, minimum bakım süresi ve kolay ölçeklenebilmeyi garanti eder. HTC serisi sahip olduğu yüksek çözünürlüklü göstergesi sayesinde parametreler kolay bir şekilde gözlenebilir ve gerektiğinde sunmuş olduğu çok fonksiyonlu LCD ekranı ile kullanıcıya rahat bir şekilde müdahale etmesini sağlar. Bütün UPS sistemlerinde olduğu gibi, HTC serisine de NECRON servisleri doğru ve hızlı olarak tam destek vermeyi garantiler.

Detaylı Bilgi
HT-C Serisi

HTC serisi Server/Data merkezleri, Finansal hizmetler, Güvenlik sistemleri, birçok Endüstriyel alanlarda ve yüksek hızlı DSP kontrollerle kritik uygulamalarda kullanılması için Necron tarafından marketlere girmiş çok sağlam, güvenilir, yüksek performanslı bir kesintisiz güç kaynağıdır. Modular temelli (stand-alone), 3 fazlı giriş/çıkış, IGBT modüllü doğrultucu ve inverter tasarımı ile bu tür uygulamalarda maksimum güvenilirlik, minimum bakım süresi ve kolay ölçeklenebilmeyi garanti eder.

HTC serisi sahip olduğu yüksek çözünürlüklü göstergesi sayesinde parametreler kolay bir şekilde gözlenebilir ve gerektiğinde sunmuş olduğu çok fonksiyonlu LCD ekranı ile kullanıcıya rahat bir şekilde müdahale etmesini sağlar. Bütün UPS sistemlerinde olduğu gibi, HTC serisine de NECRON servisleri doğru ve hızlı olarak tam destek vermeyi garantiler.

Detaylı Bilgi
HT-D Serisi

HT-D Serisi, tasarım harikası elektronik donanımı ile endüstri için uygun olan en iyi korumayı sağlar. Medikal, Finans, Telekom, Bankacılık, Endüstri, Enerji ve İnşaat sektörlerinin tamamında kusursuz güç koruması sağlar. Doğru online çift çevrim teknolojisi ile yükü, saf AC güç ile besler ve yükü giriş bozunumlarından tamamen izole eder, böylece ani voltaj yükselmelerine karşı koruma sağlamış olur.

Dahili izolasyonlu IGBT doğrultucu ve invertör, yüksek verim sağlar, ayrıca dizaynında kullanılan bileşenlerin toplam ağırlık ve boyutlarının azalmasını sağlar. Kullanım masrafları ve cihaz için servis süresi azaltılmıştır. Kısa sürede yatırımı geri kazanım ise HT-D’yi seçmenin bir diğer nedenidir.

Detaylı Bilgi
HT-E Serisi

HT-E Serisi 3-fazlı, yüksek frekanslı ve çift dönüşümlü yeni jenerasyon kesintisiz güç kaynağıdır.

HT-E Serisi 500 kVA / 450 kW kadar genişletilebilir ve sistem kapasitesi 

2 MVA kadar attırılabilir.

HT-E Serisi sistem güvenilirliğini geliştirmek için modüler temelli tasarımı ile göze çarpmaktadır.

Dijital sinyal işlemcisi, donanım ve yazılım ile Data/Server merkezlerinde, Güvenlik sistemlerinde, diğer önemli uygulamalarda kritik yüklerin koruma gereksinimlerini karşılar.

Detaylı Bilgi