Diğer Ürünler

Statik Regülatör

NECRON, Gerilim İyileştirmesi için tasarım harikası güç doğrultması sunar. Yarı iletken teknolojisindeki geniş tecrübesi ile NECRON Statik Gerilim Regülatörlerini piyasaya tanıttı.

Yüksek Düzeltme Hızı [5000 Volt/ Saniye], düşük bakım ihtiyacı, kompakt düşük ağırlıklı tasarımı kritik yükler için gelişmiş giriş seviyesi koruması sunar ve  şebeke kaynaklı bozukluklardan uygulamayı korumayı garanti eder.

NECRON Statik regülatörleri bugünün şebeke sorunlarına karşı iş dünyasının ihtiyacı olan şeydir.

Detaylı Bilgi
Servo Regülatör

Gerilim İyileştirmesi için giriş seviyesinde koruma sunar. 20 yıldan fazla tecrübesi ile NECRON  pazardaki en güvenilir servo voltaj regülatörlerini tasarlamıştır. 20’den fazla pazarda 40000 kurulu cihazı ile NECRON Servo regülatörleri pazardaki en iyi oyunculardandır.

Rakiplerine göre yüksek doğrulama hızı [100Volt/Saniye], düşük bakım ihtiyacı, uzun süreli çalışma, kompakt  zarif tasarımı, kritik uygulamalar için giriş seviyesi koruması sunar ve şebeke kaynaklı bozukluklardan uygulamayı korumayı garanti eder. NECRON Servo regülatörleri bugünün şebeke sorunlarına karşı iş dünyasının ihtiyacı olan şeydir.

Detaylı Bilgi
Telecom Magic

Telecom Magic serisi kompakt güç modelleri 20kW' kadar güç artışına izin vermektedir. DC/AC invertör, AC/DC veya DC/DC Şarjör olarak konfigüre edilebilen bu modüller çok fonksiyonlu çalışma özelliği ile farklı güç ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Yük altında değiştirilebilen Telecom Magic invertör/şarjör modülleri düşük MTTR ve servis ücreti imkanı sağlamakta, ileriki dönemlerde güç arttırımı taleplerine cevap verebilmektedir.

Detaylı Bilgi
İnverter

NECRON’un geniş güç ve uygulama aralığındaki invertör serileri, dünya çapında uzatılmış besleme ihtiyaçları için en iyi çözümü sağlar.

Ev & Ofis Kullanımı, Endüstriyel, Telekom, Taşıma Sektörleri kritik yükler için güvenli ve devamlı beslemeye en çok ihtiyaç duyar.

NECRON, Araştırma Geliştirme faaliyetleri sayesinde farklı uygulama alanlarındaki farklı ihtiyaçlar için benzersiz çözümler sunar. NECRON İnvertörleri işlerini yaparken endişelenmeye gerek yoktur.

Detaylı Bilgi
Konvertör

DC ~ DC / AC ~ AC Gerilim ve Frekans Konvertörleri, farklı alanlardaki devamlı iş faaliyetlerinin ihtiyacıdır.

Geliştirilmiş güvenilirliği, çalışma parametrelerindeki hassasiyeti, onu kritik uygulamalar için gerekli bir çözüm haline getirir.

Detaylı Bilgi
Redresör

NECRON’ un geniş güç ve uygulama aralığındaki redresör serileri, dünya çapında uzatılmış besleme ihtiyaçları için en iyi çözümü sağlar. Ev & Ofis Kullanımı, Endüstriyel, Telekom, Taşıma Sektörleri kritik yükler için güvenli ve devamlı beslemeye en çok ihtiyaç duyar.

Akü şarjörleri, DC güç kaynakları, Telekom Tipi Modüler üniteler  gibi Redresörler, NECRON’ un dünya çapındaki müşterileri için sunduğu AC ~ DC dönüşüm çözümlerinden birkaçıdır.

NECRON, Araştırma Geliştirme faaliyetleri sayesinde farklı uygulama alanlarındaki farklı ihtiyaçlar için benzersiz çözümler sunar. NECRON Redresörleri işlerini yaparken endişelenmeye gerek yoktur.

Detaylı Bilgi
Kuru Tip Aküler

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmiş Bakımsız Kuru Tip, OPzS, Jel,

Ni-Cd, Li-Ion tipi aküler sunar. CE, UL, TSE, EUROBAT sertifikalarının tasdiklediği yüksek kaliteli besleme gücü,  işiniz için kritik yüklerin çalışmasını korur.

NECRON her zaman en iyi ürünü sunar ve akü grupları için dünyanın en büyük fabrikaları ile işbirliği yapar. 

TSE: Türk Standartları Enstitüsü

UL: Kuzey Amerika Underwriters Laboratories

CE: Avrupa Onayı

EUROBAT: Avrupa Akü Sertifikasyonu

*Aynı akü için her sertifikanın bir arada bulunma zorunluluğu yoktur.

Detaylı Bilgi